برنامه بازی های جام ملت های اروپا 2020
در این مطلب به طور کامل و در جدولی، برنامه بازی های جام ملت های اروپا سال 2020 را به شما عزیزان شرح می دهیم. (جدول به مرور کامل خواهد شد و تیمهای گروه های دیگر نیز اضافه می شوند)
گروه A مقدماتی | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
شنبه 3 فروردین 1398 | |||||||||
بلغارستان | – | مونته نگرو | 00:15 | ||||||
انگلیس | – | جمهوری چک | 00:15 | ||||||
ﺳﻪشنبه 6 فروردین 1398 | |||||||||
کوزوو | – | بلغارستان | 00:15 | ||||||
مونته نگرو | – | انگلیس | 00:15 | ||||||
جمعه 17 خرداد 1398 | |||||||||
جمهوری چک | – | بلغارستان | 23:15 | ||||||
مونته نگرو | – | کوزوو | 23:15 | ||||||
دوشنبه 20 خرداد 1398 | |||||||||
بلغارستان | – | کوزوو | 23:15 | ||||||
جمهوری چک | – | مونته نگرو | 23:15 | ||||||
شنبه 16 شهریور 1398 | |||||||||
کوزوو | – | جمهوری چک | 17:30 | ||||||
انگلیس | – | بلغارستان | 20:30 | ||||||
ﺳﻪشنبه 19 شهریور 1398 | |||||||||
انگلیس | – | کوزوو | 23:15 | ||||||
مونته نگرو | – | جمهوری چک | 23:15 | ||||||
جمعه 19 مهر 1398 | |||||||||
جمهوری چک | – | انگلیس | 22:15 | ||||||
مونته نگرو | – | بلغارستان | 22:15 | ||||||
دوشنبه 22 مهر 1398 | |||||||||
بلغارستان | – | انگلیس | 22:15 | ||||||
کوزوو | – | مونته نگرو | 22:15 | ||||||
پنجشنبه 23 آبان 1398 | |||||||||
جمهوری چک | – | کوزوو | 23:15 | ||||||
انگلیس | – | مونته نگرو | 23:15 | ||||||
یکشنبه 26 آبان 1398 | |||||||||
بلغارستان | – | جمهوری چک | 20:30 | ||||||
کوزوو | – | انگلیس | 20:30 |
گروه B مقدماتی | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
شنبه 3 فروردین 1398 | |||||||||
لوکزامبورگ | – | لیتوانی |
00:15
|
||||||
پرتغال | – | اوکراین |
00:15
|
||||||
ﺳﻪشنبه 6 فروردین 1398 | |||||||||
لوکزامبورگ | – | اوکراین |
00:15
|
||||||
پرتغال | – | صربستان |
00:15
|
||||||
جمعه 17 خرداد 1398 | |||||||||
اوکراین | – | صربستان |
23:15
|
||||||
دوشنبه 20 خرداد 1398 | |||||||||
صربستان | – | لیتوانی |
23:15
|
||||||
اوکراین | – | لوکزامبورگ |
23:15
|
||||||
شنبه 16 شهریور 1398 | |||||||||
لیتوانی | – | اوکراین |
20:30
|
||||||
صربستان | – | پرتغال |
23:15
|
||||||
ﺳﻪشنبه 19 شهریور 1398 | |||||||||
لیتوانی | – | پرتغال |
23:15
|
||||||
لوکزامبورگ | – | صربستان |
23:15
|
||||||
جمعه 19 مهر 1398 | |||||||||
پرتغال | – | لوکزامبورگ |
22:15
|
||||||
اوکراین | – | لیتوانی |
22:15
|
||||||
دوشنبه 22 مهر 1398 | |||||||||
لیتوانی | – | صربستان |
22:15
|
||||||
اوکراین | – | پرتغال |
22:15
|
||||||
پنجشنبه 23 آبان 1398 | |||||||||
پرتغال | – | لیتوانی |
23:15
|
||||||
صربستان | – | لوکزامبورگ |
23:15
|
||||||
یکشنبه 26 آبان 1398 | |||||||||
لوکزامبورگ | – | پرتغال |
17:30
|
||||||
صربستان | – | اوکراین |
17:30
|
گروه C مقدماتی | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
پنجشنبه 1 فروردین 1398 | |||||||||
هلند | – | بلاروس |
23:15
|
||||||
ایرلند شمالی | – | استونی |
23:15
|
||||||
دوشنبه 5 فروردین 1398 | |||||||||
هلند | – | آلمان |
00:15
|
||||||
ایرلند شمالی | – | بلاروس |
00:15
|
||||||
شنبه 18 خرداد 1398 | |||||||||
استونی | – | ایرلند شمالی |
20:30
|
||||||
بلاروس | – | آلمان |
23:15
|
||||||
ﺳﻪشنبه 21 خرداد 1398 | |||||||||
آلمان | – | استونی |
23:15
|
||||||
بلاروس | – | ایرلند شمالی |
23:15
|
||||||
جمعه 15 شهریور 1398 | |||||||||
استونی | – | بلاروس |
23:15
|
||||||
آلمان | – | هلند |
23:15
|
||||||
دوشنبه 18 شهریور 1398 | |||||||||
استونی | – | هلند |
23:15
|
||||||
ایرلند شمالی | – | آلمان |
23:15
|
||||||
پنجشنبه 18 مهر 1398 | |||||||||
بلاروس | – | استونی |
22:15
|
||||||
هلند | – | ایرلند شمالی |
22:15
|
||||||
یکشنبه 21 مهر 1398 | |||||||||
بلاروس | – | هلند |
19:30
|
||||||
استونی | – | آلمان |
22:15
|
||||||
شنبه 25 آبان 1398 | |||||||||
آلمان | – | بلاروس |
23:15
|
||||||
ایرلند شمالی | – | هلند |
23:15
|
||||||
ﺳﻪشنبه 28 آبان 1398 | |||||||||
آلمان | – | ایرلند شمالی |
23:15
|
||||||
هلند | – | استونی |
23:15
|